سرویس های اقتصادی کمپین ماندگار مخابرات

سرویس های اقتصادی کمپین ماندگار مخابرات

بعد از معرفی جشنواره ماندگار توسط شرکت مخابرات ، دسته سرویس های اقتصادی کمپین ماندگار مخابرات بسیار مورد علاقه مخاطبان قرار گرفت، همراه ما باشید تا سرویس هارا کمی بیشتر مرور کنیم.

در کمپین ماندگار مخابرات ایران ، 2 نوع بسته اینترنتی معرفی شده که برای هر دو قشر پرمصرف و کم مصرف اینترنت میتواند کارگشا باشد.

در سرویس های اقتصادی سعی شده هزینه سرویس تا حد امکان پایین باشد و درنتیجه حجم بسته ها و سرعت آنان نیز کمی پایینتر آمده بطوری که در سرویس های اقتصادی از 6.500 تومان سرویس اینترنت وجود دارد.

سرویسی با این قیمت اصولا نباید حجم و سرعت قابل خوبی داشته باشد و فقط برای کارت خوان های داخل مغاره یا سرویس های داخلی سوپرمارکت استفاده می شود.

در سرویس های حرفه ای نیز که موضوع بحث ما نیست نیز ترافیک های بالا به همراه سرعت بالا ارائه شده که نسبت به شرکت های دیگر قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد.

برای داشتن اینترنتی پرسرعت و باکیفیت لازم است یک مودم خوب داشته باشید، میتوانید از انواع برند های مطرح مودم همانند تی پی لینک یا دی لینک و یا حتی برند ایرانی یوتل نیز استفاده کنید.

سرویس های اقتصادی کمپین ماندگار مخابرات

برای مشترک هایی که از حالت پس پرداخت ( هزینه سرویس بر روی قبض می آید ) استفاده میکنند سرویس ها بشرح زیر میباشد:

سرویس اقتصادی برای پس پرداخت

شماره یک: سرویس انتخابی 512 کیلوبیت و سرویس دریافتی 2 مگابیت بطور دوره های 3-6-12 ماهِ با ترافیک ماهیانه 2 گیگابایت خارجی عرضه میشود.

شماره دو: سرویس انتخابی 2 مگابیت و سرویس دریافتی 8 مگابیت بطور دوره های 3-6-12 ماهِ با ترافیک ماهیانه 6 گیگابایت خارجی عرضه میشود.

شماره سه: سرویس انتخابی 4 مگابیت و سرویس دریافتی 16 مگابیت بطور دوره های 3-6-12 ماهِ با ترافیک ماهیانه 15 گیگابایت خارجی عرضه میشود.

شماره چهار: سرویس انتخابی 8 مگا بیت و سرویس دریافتی 16 مگابیت بر روی ADSL و برای سرویس VDSL تا 40 مگابیت بطور دوره های 3-6-12 ماهِ با ترافیک ماهیانه 20 گیگابایت خارجی عرضه میشود.

شماره پنج: سرویس انتخابی 16 مگابیت و سرویس دریافتی 16 مگابیت بر روی ADSL و 40 مگابیت بر روی VDSL و سرعت 200 مگابیت بر روی FTTH بطور دوره های 3-6-12 ماهِ با ترافیک ماهیانه 35 گیگابایت خارجی عرضه میشود.

سرویس اقتصادی برای پیش پرداخت

همچنین سرویس های پیش پرداخت جشنواره ماندگار نیز در شرح زیر آمده است

شماره یک: سرویس 512 کیلوبیت که سرعت 2 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 3 ماه همراه با 6 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره دو: سرویس 512 کیلوبیت که سرعت 2 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 6 ماه همراه با 12 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره سه: سرویس 512 کیلوبیت که سرعت 2 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 24 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره چهار: سرویس 2 مگابیت که سرعت 8 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 3 ماه همراه با 18 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره پنج: سرویس 2 مگابیت که سرعت 8 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 6 ماه همراه با 36 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره شش: سرویس 2 مگابیت که سرعت 8 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 72 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره هفت: سرویس 4 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 3 ماه همراه با 45 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره هشت: سرویس 4 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 6 ماه همراه با 72 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره نه: سرویس 4 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 180 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره ده: سرویس 8 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 180 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره ده: سرویس 8 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 3 ماه همراه با 60 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره یازده: سرویس 8 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 6 ماه همراه با 120 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره دوازده: سرویس 8 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 240 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره سیزده: سرویس 16 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL و برای سرویس هاس FTTH سرعت 200 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 3 ماه همراه با 105 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره چهارده: سرویس 16 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL و برای سرویس هاس FTTH سرعت 200 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 6 ماه همراه با 210 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

شماره پانزده: سرویس 16 مگابیت که سرعت 16 مگابیت را به سرویس ADSL و سرعت 40 مگابیت در سرویس VDSL و برای سرویس هاس FTTH سرعت 200 مگابیت را به مشترک تحویل میدهد و در مدت زمان دوره 12 ماه همراه با 420 گیگابایت حجم برای این دوره در نظر گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت مخابرات در آدرس اینترنت adsl مراجعه کنید

طبق آخرین بروزرسانی های شرکت مخابرات ، از سرویس های اقتصادی افزایش سرعت را حذف کرده اند ، یعنی همان سرعتی که خریداری کرده اید همان را دریافت میکنید.

7 دیدگاه برای “سرویس های اقتصادی کمپین ماندگار مخابرات

 1. پیشوا گفته:

  سلام
  استاندارد غیر حجمی پیش پرداخت هر ماه خودش فعال میشه؟

 2. زهرا گفته:

  فرق استاندارد غیر حجمی و کمپین ماندگار چیه ؟ استاندارد غیر حجمی هم هر ماه تمدید میشه در طول دوره؟

  • مهدی گفته:

   سلام وقت بخیر
   استاندار های غیرحجمی ماه به ماه به شما ترافیک میدن اما جشنواره ها کل حجم ماه هارو باهم به شما میدن
   مجددا قبل از خرید از واحد فروش سوال کنید تا مطمئن یشید

 3. غلامرضا فرخی گفته:

  درمورد کمپین مانگار میخواستم بپرسم ایاحجم باقیمانده بعداز اتمام وقت معین به سرویس بعدی منتقل میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *